O firmie

Prowadzimy działalność usługowo-handlową na terenie całego kraju. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i specjalizujemy się w wykonywaniu wszelkiego rodzaju izolacji obiektów budowlanych i hydrotechnicznych za pomocą geomembrany z folii PEHD, PVC i EPDM, pap termozgrzewalnych i innych materiałów izolacyjnych. 

Prowadzimy również sprzedaż oraz dostawę wysokiej jakości geosyntetyków przeznaczonych dla budownictwa i inżynierii środowiska. 

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem do wykonywania uszczelnień:
  • zgrzewarki automatyczne,
  • zgrzewarki ręczne,
  • spawarki extruzyjne,
  • sprzęt do sprawdzania szczelności połączeń,
  • pozostały sprzęt dodatkowy, taki jak agregaty prądotwórcze, itp. 
Zatrudniamy zespół wykwalifikowanych pracowników z odpowiednimi uprawnieniami, zapewniamy:
  • szybką, profesjonalną realizację,
  • doradztwo i wiedzę ugruntowaną doświadczeniem nad dużymi realizacjami,
  • atrakcyjne stawki.
Współpracujemy z wieloma firmami na terenie całego kraju.

Napisz do nas


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez BudGeo Sp. z o.o z siedzibą w Zielonej Górze przy os. Pomorskim 17H/7 na potrzeby realizacji zgłoszenia. *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BudGeo Sp. z o.o z siedzibą w Zielonej Górze przy os. Pomorskim 17H/7 dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.), dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.

* Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest BudGeo Sp. z o.o. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.