Hydroizolacja dachów /HYPERDESMO

2018-11-12
Pragniemy poinformować, że firma nasza nawiązała współpracę z producentem żywic poliuretanowych i epoksydowych do zastosowań profesjonalnych, firmą AlchiPolska Sp. z o.o. To właśnie na bazie systemowych rozwiązań firmy AlchiPolska Sp. z o.o. wykonaliśmy hydroizolację/renowację szczelności dachu hali kortów tenisowych na terenie WOSIR Drzonków.

Poniżej przedstawiamy kilka informacji na temat systemu HYPERDESMO Płynne membrany poliuretanowe HYPERDESMO (klasa trwałości W3 – minimalny okres eksploatacji 25 lat) aplikowane są na zimno wałkiem lub natryskiem hydrodynamicznym. Bez zgrzewania/klejenia wiążą się do wszystkich stosowanych współcześnie w budownictwie rodzajów podłoża (powierzchnie mineralne jak Beton. Membrany PCV,EPDM, TPO/FPO, papy bitumiczne, asfaltowe, powłoki akrylowe i inne) z siłą ˃2N/mm2 czyli 20 kg/cm2. Wysokie parametry związania do podłoża wraz z doskonałą odpornością UV, mechaniczną i chemiczną, para przepuszczalnością oraz niską masą, sytuują membrany HYPERDESMO w ścisłej światowej czołówce nowoczesnych rozwiązań hydroizolacyjnych. Wymienione cechy sprawiają, że jest to rozwiązanie z powodzeniem stosowane zarówno do hydroizolacji nowych obiektów, jak również renowacji starych i nieszczelnych pokryć dachowych. Poniżej przedstawiamy filmik obrazujący prace hydroizolacyjne na dachu hali tenisowej WOSIR Drzonków

Napisz do nas


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez BudGeo Sp. z o.o z siedzibą w Zielonej Górze przy os. Pomorskim 17H/7 na potrzeby realizacji zgłoszenia. *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BudGeo Sp. z o.o z siedzibą w Zielonej Górze przy os. Pomorskim 17H/7 dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.), dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.

* Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest BudGeo Sp. z o.o. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.